Сьогодні сільський голова Осядлий В.С. звітував в Хмельницькій обласній державній адміністрації

Сьогодні, 19 квітня, голова Олешинської сільської ради Осядлий В.С прийняв участь у робочій нараді в Хмельницькій обласній державній адміністрації.

Під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка керівники районних державних адміністрацій, міських (міст обласного значення) виконавчих комітетів, об’єднаних територіальних громад звітували про успіхи з питань виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік, Програми підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2017-2021 роки, переліку проектів щодо використання коштів на об’єкти інфраструктури та основні напрями роботи у 2018 році.