22 травня відбудеться всеукраїнська конференція «Від прогнозування розвитку до SMART-спеціалізації територій»

22 травня у м. Хмельницькому відбудеться всеукраїнська конференція «Від прогнозування розвитку до SMART-спеціалізації територій». Конференція організовується Центром підтримки бізнесу у м. Хмельницькому за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business.

Напрямки роботи конференції:

- сучасний досвід SMART- спеціалізації територій: виклики та перспективи для ОТГ та МСБ;

- донесення інформації щодо важливості SMART- спеціалізації та створення кооперативів, як перспективної моделі ефективного ведення бізнесу;

– аудит територій та чому це важливо для ОТГ та МСБ;

– створення доданої вартості для бізнесу в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).