Проект Олешинської сільської ради «Створення умов для надання висоякісних освітніх послуг через реалізацію проекту “Капітальний ремонт утеплення фасаду Іванковецького НВК по вул.Шкільна, 2 в с.Іванківці Хмельницького району”»

20 лютого відбулося чергове засідання комісії облдержадміністрації з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

Серед проектів членами регіональної комісії було оцінено також Проект Олешинської сільської ради «Створення умов для надання висоякісних освітніх послуг через реалізацію проекту “Капітальний ремонт утеплення фасаду Іванковецького НВК по вул.Шкільна, 2 в с.Іванківці Хмельницького району” в рамках реалізації концепції “Нова українська школа”», по якому було прийнято позитивне рішення.

Повний перелік проектів у посиланні на документ: