20 лютого День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого українці відзначатимуть 4-ті роковини розстрілів на Майдані.  Сьогодні вшановують тих, хто поклав своє життя під час Революції.  Розстріл активістів Майдану став одним з найтрагічніших днів в сучасній історії України.

Сьогодні українці вшановують пам'ять учасників Революції гідності та героїв Небесної сотні. Саме 20 лютого стало переломним моментом революційних подій. Цього дня 2014 року на вулиці Інституцькій розстрілювали протестувальників. Тож саме ця дата увійшла в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму.  Цей пам'ятний день своїм указом затвердив Президент 11 лютого 2015 року.  Тепер 20 лютого згадують подвиг героїв Небесної сотні, які віддали своє життя на Майдані з листопада 2013 року по лютий 2014 року.