Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Нове життя старій будівлі!!!

     2 вересня у закладах освіти Олешинської ОТГ офіційно розпочався начальний процес: перший дзвінок, радісна малеча, посмішки, гамір та теплі слова лунали усюди. Цей день приніс багато сюрпризів та несподіванок, приємних моментів та довгоочікуваних відкриттів. Однією із таких подій може по праву гордитися Олешинська гімназія.  Адже саме в цей день відбулося урочисте відкриття оновленого сучасного харчоблоку.

Уже й важко пригадати як усе починалося: шкільна толока на чолі з директором школи та головою сільської ради, десятки трудолюбивих батьків та ідейно налаштованих працівників сільської ради та КП «Олешинське». Далі години обговорень та аналіз матеріальних потреб. І головне питання: реалізація ідей!

Сільський голова Осядлий Віталій Станіславович звернувся за допомогою до директора ТОВ «Нові аграрні технології» Івана Володимировича Ізбінського та директора ТОВ «Хмельницькінбуд» Андрія Володимировича Шкодяка. І не прогадав! На його прохання швидко відгукнулися і почалася робота: підлога, стеля, стіни – усе горіло під руками залучених бригад спеціалістів. Рік промайнув – і старе занедбане приміщення отримало нове життя!!!

За сприяння та підтримки народного депутата Сергія Петровича Лабазюка було закуплено нові електроплити та витяжні системи.

Чимало коштів було залучено із бюджету Олешинської сільської ради на придбання меблів та обладнання. До роботи долучалися місцеві підприємці та керівники товариств.

Олешинська сільська рада висловлює щиру вдячність кожному!!!

Впевнено можна сказати «СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ»!!!« повернутися до списку оголошень