Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

День знань у закладах освіти Олешинської ОТГ...

1 вересня – День знань – особливе свято для школярів, для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

В цей день – 2 вересня – лунали привітання та теплі слова від сільського голови Віталія Осядлого, заступника голови Юрія Гуцалюка, в.о. старости с. Черепівка Валентини Деркалюк, головного спеціаліста з питань освіти Валерії Жолкевської, отця Андрія, дирекції закладів освіти, вчителів та батьків. Усі бажали школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! 

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться з вами своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі!
 « повернутися до списку оголошень