Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Навчально-Пізнавальна Студія «Майстерня знань» запрошує з 01 по 05 липня 2019 р. на навчання та відпочинок у V Всеукраїнську літню школу «АІРо»–2019

Навчально-Пізнавальна Студія «Майстерня знань» запрошує Вас з 01 по 05 липня 2019 р. на навчання та відпочинок у V Всеукраїнську літню школу «АІРо»–2019. Навчання буде проходити за підтримки Центру післядипломної освіти Херсонського державного університету на базі СОТ «Буревісник», що знаходиться за адресою вулиця Курортна, 5, Лазурне, Херсонська область, 75722 Детальніше: http://www.airo.com.ua/v-vseukrayinska-litnya-shkola-airo-2019/

Доводимо до Вашого відома, що Навчально-Пізнавальна Студія «Майстерня знань» активно приймає участь у впроваджені інновацій та сучасних технологій в освітньому процесі. Так для покращення матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів м. Хмельницького нами було поставлено 10 смартбордів EdPro Touch65 (https://edpro.ua/) для 10 шкіл.

(https://khm.gov.ua/uk/content/v-hmelnyckomu-aktyvno-vprovadzhuyut-innovaciyi-ta-suchasni-tehnologiyi-v-osvitnomu-procesi?fbclid=IwAR2rB0Xl13HSBWRmFP-mcuceRSRWuvm0tL2ppiITc9DoLhE6FI8OBXB5UYM)

Пропонуємо до Вашої уваги комплексні рішення для освіти за цінами фірм виробників. Ознайомитись із каталогами та цінами можна на офіційних сторінках, а саме:

1) Інтерактивне навчання №1 в Україні від MozaBook урізноманітнює інструментарій шкільних уроків за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей. Видовищні інтерактивні елементи і вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів і ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в більш легкому засвоєнні навчального матеріалу.  Освітнє ПЗ для інтерактивної панелі та дошки https://www.mozaweb.com/uk/mozabook.

2) Монітори, проектори, інтерактивні дошки http://inter-systems.com.ua/

3) CamTouch – це унікальний пристрій, за допомогою якого будь-яка поверхня стає інтерактивною. http://camtouch.com.ua/ (Лілія Гриневич на нараді з директорами обласних департаментів освіти і науки про CamTouch https://youtu.be/_-6st75wdrM)

4) Дитактичні матеріали та інклюзія від ТОВ «Вема кідс» https://factor-r.com.ua/katalog/rozvitok-ditini/ та https://vemakids.com.ua/uchrezhdenie/inklyuzivno-resursni-centri

Також пропонуємо Вам послуги нашого ТРЕНІНГ ЦЕНТРУ з проведення лекцій, семінарів, навчання та сертифікації викладачів. З програмою навчання можна ознайомитись на сайті http://www.airo.com.ua/.

Вся продукція, проходить перевірку якості, безпеки використання і супроводжується відповідними документами, передбаченими законодавством України та міжнародними організаціями за результатами її проведення. Продукція сертифікована органами Держспоживстандарту України (УкрСЕПРО), має дозвільні висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи та рекомендована до використання в навчальних закладах Міністерством освіти і науки України.

Посилання на додаткові матеріали:

https://rada.info/upload/users_files/04403769/3ea8d4eeb1e784f02d0b00ab9e0d0f7b.pdf

https://rada.info/upload/users_files/04403769/71de0dac41047d6873bfaa483404446c.pdf

 

Наші контакти:

E-mail: masterznan@gmail.com

Потапський Руслан Анатолійович (097) 613-90-29

Качмарський Іван Тадеушевич (067) 311-74-34« повернутися до списку оголошень