Олешинська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

«Артек» зустрічає учнів Олешинської ОТГ!!!

За сприянням Олешинської сільської ради та підтримки Департаменту соціального захисту населення ХОДА цього року до табору «Артек» поїхали відпочивати 8 учнів громади. 
Путівки в дитинство отримали діти із багатодітних сімей, діти – позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди та діти, учасників АТО.

Міжнародний дитячий центр «Артек» – це унікальний простір для досліджень, відкриттів і саморозвитку під керівництвом найкращих педагогів, відібраних за умовами національного конкурсу. Це яскраві фарби світу, можливість бути в центрі історичних, мистецьких, спортивних подій національного та міжнародного масштабу. Це неповторна територія свободи і дружби. Заповідне місце, де людина та природа зливаються в одне ціле.

Програма «Лісового» табору сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Походи, квести, музичний ринг, креатив-паті, дискотеки, ігри, творчі конкурси й спортивні змагання, катання на велосипедах і квадроциклах, зустрічі з відомими акторами кіно і театру, дитячими письменниками, відомими спортсменами, журналістами – все це поєднується з чудовим збалансованим харчуванням та сучасними комфортабельними умовами розміщення.

Персонал дитячого оздоровчого табору "Лісовий" турбується про те, щоб жодному з дітей не було сумно: кожен день проводяться конкурси та змагання, концерти та спортивні заняття, купання в басейні та веселі ігри, пісні біля вогнища.

Гарного відпочинку, дорогі діти!!!« повернутися до списку оголошень