Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

«Артек» зустрічає учнів Олешинської ОТГ!!!

За сприянням Олешинської сільської ради та підтримки Департаменту соціального захисту населення ХОДА цього року до табору «Артек» поїхали відпочивати 8 учнів громади. 
Путівки в дитинство отримали діти із багатодітних сімей, діти – позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди та діти, учасників АТО.

Міжнародний дитячий центр «Артек» – це унікальний простір для досліджень, відкриттів і саморозвитку під керівництвом найкращих педагогів, відібраних за умовами національного конкурсу. Це яскраві фарби світу, можливість бути в центрі історичних, мистецьких, спортивних подій національного та міжнародного масштабу. Це неповторна територія свободи і дружби. Заповідне місце, де людина та природа зливаються в одне ціле.

Програма «Лісового» табору сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Походи, квести, музичний ринг, креатив-паті, дискотеки, ігри, творчі конкурси й спортивні змагання, катання на велосипедах і квадроциклах, зустрічі з відомими акторами кіно і театру, дитячими письменниками, відомими спортсменами, журналістами – все це поєднується з чудовим збалансованим харчуванням та сучасними комфортабельними умовами розміщення.

Персонал дитячого оздоровчого табору "Лісовий" турбується про те, щоб жодному з дітей не було сумно: кожен день проводяться конкурси та змагання, концерти та спортивні заняття, купання в басейні та веселі ігри, пісні біля вогнища.

Гарного відпочинку, дорогі діти!!!« повернутися до списку оголошень