Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

У садочках Олешинської сільської ради відбулись святкові випуски

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшли прощання з дитсадками в Іванковецькому навчально-виховному закладі «Джерельце» та Велико Калинівському навчально-виховному закладі «Калинонька».

31 травня 2019 року дитсадки приймали багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі, директори шкіл, представники влади та всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на вихованців – майбутніх школяриків.

Зусиллями педагогічного колективу було організовано цікаве та різнобарвне свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочку.

Випускники, які урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні й щасливі. Дівчатка,чарівні маленькі Попелюшки у бальних платтях та елегантні, повні чоловічої гідності хлопчаки.  Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні віршів та танцювальних номерів. 

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до маленьких випускників звернувся голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий ,який побажав діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі і вручив випускникам подаруночки від Олешинської сільської ради та Народного депутата України Сергія Лабазюка.

За урочистим врученням атестатів маленьким вихованцям спостерігали всі з хвилюванням, проводжаючи випускників у нове незвідане життя. 

Зворушливий танець тат і донечок та неймовірно гарний танець мам з синочками не залишив нікого з присутніх байдужим.

Працівники садочка, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.

Щасливі усмішки на устах батьків, радісні обличчя дітей, а моментами щем у серці, хвилинки роздумів і смутку. Як швидко злетів час: ще зовсім недавно плакали, тримаючись за маму, а сьогодні такі красиві, змужнілі, справжні принци і принцеси складають подяку всім працівникам садочку, кружляють у вальсі, відлітають із рідного «другого» дому у світ широкий… хай будуть мужніми ваші крилята, наші лебідки і соколята. Ясних вам польотів, світлої долі, будьте щасливі завжди в усьому, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!« повернутися до списку оголошень