Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Перший випускний «Прощавай, садок дитячий!»

30 травня 2019 року в Олешинському дошкільному навчальному закладі «Сонечко» відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!».

Підведення будь-яких підсумків у житті дитини та її перехід  до нового, більш серйозного етапу – завжди велике свято для маленької людини та один із найбільш зворушливих моментів для батьків.

Дошкільнята зі своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка.

Творчий колектив Олешинського ДНЗ «Сонечко» знають, як створити яскраве та незабутнє свято. Гарно прикрашений зал, фотозона і ще багато приємних деталей, які нікого не залишили байдужими.

Завітав на свято і голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий з подарунками для майбутніх першачків від Олешинської сільської ради та Народного депутата України Сергія Лабазюка.

Випускний бал пройшов дуже цікаво і весело. Яскраве підтвердження того - бурхливі емоції всіх його учасників, після якого на майбутніх першачків чекала святкова дитяча дискотека.

Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у наших випускників на все життя!« повернутися до списку оголошень