Квіти, грамоти і сльози: останній дзвоник у школах Олешинської сільської ради

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Але для деяких закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.

Ще задовго до початку лінійки тут вже метушилося чимало дітей із букетами, ледь не більшими за самих школярів: кожен виглядав улюбленого вчителя, аби вручити своє квіткове вшанування.

Чи не найповажніше на лінійку крокували «головні» школярі - дев’ятикласники, для яких цей останній дзвоник дійсно останній.

Директорами шкіл у короткій доповіді було підсумовано здобутки навчального процесу та пролунали теплі слова підтримки та наснаги здати ЗНО та вступити у вищі вузи.

Опісля відбулося нагородження найздібніших дітей, які брали участь в олімпіадах, змаганнях та конкурсах. Таких дітей виявилося чимало, а вихід кожного із них супроводжували гучними оплесками. Не залишилися без подяк й вчителям, які активно брали участь у шкільному житті.

Також з вітальними словоми до випускників та їх батьків долучився голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий.

Танцювальні та співочі номери учнів шкіл та випускників не залишили нікого без позитивних емоцій свята.

Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!!