Оптимізація і створення спроможної шкільної мережі

Головний спеціаліст з питань освіти, культури, молоді та спорту – Жолкевська Валерія Володимирівна прийняла участь у практичному семінарі-тренінзі «Оптимізація і створення спроможної шкільної мережі» для громад Хмельницької та Чернівецької областей, який проходив за шведсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» у партнерстві з Староушицькою ОТГ та за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА та Асоціації ОТГ.

Під час семінару  «Моделювання спроможної шкільної мережі в громаді» учасники пройшли усі ключові етапи, пов’язані з алгоритмом оптимізації та моделювання спроможної шкільної мережі. Програма семінару-тренінгу передбачала повну послідовність кроків процесу оптимізації і прогнозування моделі спроможної шкільної мережі, пройшовши по якому, можна досягти підвищення якісних послуг і ефективності у використанні бюджетних коштів виділених на цей напрям.

21- 22 травня 2019 року радо зустрічали учасників семінару «Оптимізація і створення спроможної шкільної мережі» для громад Хмельницької та Чернівецької областей учнівський та педагогічний колективи Староушицького ліцею.

Крім професійних консультацій та роз’яснень важливих питань процесу оптимізації, учасники семінару отримали змогу помилуватися красою Дністровських берегів.

Ефективним шляхом вирішення проблеми рівного доступу до якісних освітніх послуг є оптимізація освітньої галузі, тобто укрупнення навчальних закладів, що сприятиме удосконаленню освітнього процесу, підвищенню ефективності та якості надання освітніх послуг».