Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе»

Незворотність європейського та євроатлантичного курсу України, закріплена у Конституції України, є принципом, що утверджує поступове та взаємоузгоджене соціально-економічне, технологічне, правове входження України в європейську родину, що визначено відповідними міжнародними договорами України.

Однак фактичне зближення України з іншими європейськими країнами можливе лише за умов об’єднання європейських народів довкола спільних демократичних цінностей, які виступають надійною запорукою побудови держави, кожен громадянин якої відчуває повагу до своєї гідності, не терпить корупції, відповідально ставиться до інших людей та навколишнього середовища.

У преамбулі Закону України «Про освіту» зазначено, що метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору.

15 травня з 9.25 до 1030 годині. відбудеться Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе», присвячений святкуванню Дня Європи в Україні. Організаторами онлайн-уроку є Міністерство інформаційної політики України, Міністерство освіти та науки України, Офіс віцерем'єрміністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Google Україна.

Захід спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

До онлайн-уроку запрошуються насамперед учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, технічні можливості яких дають змогу приєднатися до проведення заходу.

Беручи до уваги, що під освітнім процесом розуміється система науково-методичних і педагогічних заходів, спрямованих на розвиток особистості шляхом формування та застосування її компетентностей, пропонуємо за можливості долучитися до цього уроку, який переслідуватиме, серед іншого, й мету загальнонаціонального об’єднання учасників освітнього процесу.

Перейти на трансляцію уроку, а також отримати додаткові матеріали щодо підготовки та проведення уроку, можна буде за посиланням на окремо створений сайт: https://sites.google.com/view/online-urok.

Також повідомляємо, що на цьому ж сайті, а також у мережі Youtube, буде доступним відеозапис уроку задля можливості використання відповідних ідей в освітньому процесі.
 « повернутися до списку оголошень