Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Іванковецькому НВК

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в закладі було проведено з 22 по 26 квітня 2019 року відповідно до наказу та плану роботи. Під час Тижня до проведення заходів було залучено 215 учнів, 22 педагогічних працівники та 11 технічних працівників.

Протягом Тижня проведено 3 тематичних лінійки, 5 відкритих занять, 3 лекції, 5 виставок, 5 вікторин та змагань, 22 бесіди, 6 відкритих уроків з працівниками ДСНС, 4 гри та естафета,  2 конкурси малюнків  та плакатів. Організовано перегляд 10 навчальних відеофільмів та мультфільмів.

Особливо вдало пройшов 25 квітня День цивільного захисту. Згідно плану-графіка було здійснено практичну перевірку готовності навчального закладу  до ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, здатність учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту та користуватися засобами індивідуального захисту.

О 8 год 30 хв проведено збір постійного складу та учнів.  Виступ агітбригади Дружин юних пожежників «Amoremio»на першому уроці подивилися учні 1-4 класів. З 9 год 30 хв до 11 год 30 хв для учні 6 та 8 класів проведено екскурсію в АРЗСП ДСНС у ГУ у Хмельницькій області. Екскурсію провів майор служби цивільного захисту Данилишен Сергій Степанович.

Учнями 1-4 класів переглянуто відеофільми та мультфільми, відеоролики та навчальні фільми для 5-11 класів відповідного змісту. Сестрою медичною Мамотюк Д.М. проведено практичні заняття з учнями 9-11 класів щодо надання першої долікарської допомоги «потерпілим».

Учні 1-4 класів під керівництвом класних керівників виготовляли найпростіші засоби індивідуального захисту та лепбуки «Безпека вдома», «Небезпечні речі», «Безпека руху пішохода», «Безпека на воді». У 5-11 класах відбулися тематичні класні години.

О 13 год 20 хв  пролунав сигнал «УВАГА ВСІМ!» і всі учасники освітнього процесу, завдяки вмілому  керівництву були евакуйовані з приміщення закладу. Члени рятувальної  групи (учні  10 -11 класів): Славута Олександр, Криворотько Владислав, Паламарчук Назар, Радчишен Денис, парубок Святослав, КурашкевичНікіта, Кормачов Владислав,  Домбровський Ілля,  Возний Віталій; командир  Калюжняк Дениспід керівництвом  Добренького С. М. вчасно і успішно врятували з під «завалів»  учнів 1 класу,  учениці  11 класу Мельник Марія, Рудчук Вікторія та члени рятувальної групи  під керівництвом сестри медичної Мамотюк Д.М. надали першу долікарську  допомогу «потерпілим».  А в цей час агітбригада Дружин юних пожежників  «Amore mio» захищала честь свого закладу на районному фестивалі Дружин юних пожежників, де їх старання не були марними, вони посіли перше місце серед п’яти команд і 17травня у м. Хмельницькому прийматимуть участь в обласному етапі.

О 14 год справжнє захоплення викликала поява на шкільному подвір’ї новенького оперативно – піротехнічного автомобіля АРЗ СП ГУ ДСНС у Хмельницькій області. Лейтенант Шульга Олексій ( начальник відділення групи піротехнічних робіт АРЧ) та молодший лейтенант Іваніков Сергій              ( начальник відділення пересувної хімічної лабораторії) організували та провели навчальну та змістовну виставку. У дітей розбігалися очі від побаченого різноманітні біноклі, моноклі, металошукачі, бронежилети, компаси, міни. Учні все приміряли, пробували як працює, а імениннику Чалому  Артему навіть дозволили «покермувати» автомобілем.

Розповідь професіоналів АРЗ СП ГУ ДСНС у Хмельницькій області розкрила суть небезпечної і так потрібної професії – рятівник!
 « повернутися до списку оголошень