Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Квест «Мозаїка професій»

В сучасній школі потрібно урізноманітнювати зміст та форми профорієнтаційної роботи щоб формувати у школярів позитивне ставлення до різних професій, уявлення про соціальну значущість праці в житі людини та суспільства.

Інтерактивні ігри-квести підходять для цього найкраще. Фахівцями Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Ольгою Гурською, Антоніною Панчук, та Вадимом Бугою спільно із Іванковеським НВК (Степанишина О.С.) та Олешинською ЗОШ I-ІІ ступенів Олешинської ОТГ (Пушкар Т.В.)

23 квітня поточного року в рамках реалізації комплексного профорієнтаційного проекту «Твоя формула успіху» було проведено профорієнтаційний квест-мандрівку «Мозаїка професій». Мандрівка станціями мала на меті ближче ознайомити учнів із так званими «класичними професіями», з якими ми щоденно зустрічаємось та без яких складно уявити наше життя.

На початку квесту кожна команда продемонструвала творчі таланти у представленні своїх назв та девізів. Усі виступи були оригінальними та позитивними. Найгучнішим був девіз команди «Amore mio». Виконуючі різноманітні завдання, команди школярів показали свою кмітливість, ерудованість, творчість.

Самою спритною у виконанні завдань виявилась команда «Smіle», а учні «Комети» були найкмітливішими, що дало їм змогу перемогти у змаганні.

Учасники успішно пройшли всі етапи квесту, змогли збагатити свої знання про професії сестри медичної, вчителя, офіціанта, кухаря, продавця та перукаря тощо. Наприкінці заходу усі були нагороджені призами.« повернутися до списку оголошень