Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

18 квітня 2019 року відбулась обласна нарада з питань розвитку та якості дошкільної освіти

18 квітня 2019 року Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації проведено обласну нараду спеціалістів (методистів), відповідальних за питання дошкільної освіти.

Головний спеціаліст з питань освіти, культури молоді та спорту Жолкевська Валерія Володимирівна прийняла участь у обласні нараді з питань розвитку та якості дошкільної освіти.

Нараду було проведено на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Розглянуто питання:

1. Сучасні виміри підготовки фахівців для закладів дошкільної освіти – Шоробура І.М., ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;

2. Формування установчих документів закладів дошкільної освіти, створення дошкільних відділень-структурних підрозділів закладів загальної середньої освіти; дотримання вимог до ведення основної ділової документації – Блажиєвська В.М., заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації;

3. Актуальні питання розвитку та якості дошкільної освіти: досягнення та проблеми в розвитку дошкільної освіти Хмельниччини; про Всеукраїнські дослідження форм та якості дошкільної освіти; організація та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у ЗДО – Гаркавенко Т.В., головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Учасників наради привітав художній колектив студентів ХГПА.

 

Посилання на джерело http://osvita.adm-km.gov.ua/?p=7887« повернутися до списку оголошень