Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

З 08 по 12 квітня на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбудеться обласний заочний конкурс творчих робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Люблю тебе, моя свята Вкраїно!»

З метою підтримки розвитку творчих здібностей, формування умінь і навичок, спрямованих на пошук нових форм вираження своїх почуттів  засобами мови з 08 по 12 квітня 2019 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбудеться обласний заочний конкурс творчих робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Люблю тебе, моя свята Вкраїно!».

Для участі у конкурсі залучаються вихованці літературних гуртків, студій закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Конкурс  проводиться за трьома віковими категоріями: молодша (6 - 10 років), середня (11-14 років), старша (15- 17 років) у двох  номінаціях: поезія та проза.

На заключний етап конкурсу подається по одній творчій роботі одного учасника в кожній віковій категорії, переможця  І-го етапу конкурсу в номінаціях «поезія» та «проза». Максимальна кількість поданих робіт – 6.

Обсяг робіт: проза – до 5 сторінок,  поезія – до 10 віршів. Тематика творів може бути довільною, але обов’язково має відображати високу мораль і духовність, красу рідного слова, історичні події в Україні. Роботи, що подаються на конкурс, повинні бути  віддруковані українською мовою  (документ Word, шрифт Times New Roman, 14 кеглем, 1,5 інтервал) та естетично оформлені. 
Твори, подані на конкурс, мають бути паспортизовані та містити такі відомості:
- район/місто/ОТГ, що представляє учасник;
- прізвище, ім’я, по батькові конкурсанта;
- вікова категорія, рік народження, клас;
- повна назва закладу загальної середньої та позашкільної освіти;
- прізвище, ім’я, по батькові керівника, який підготував учасника конкурсу. 

Роботи оцінюються за такими критеріями:
- відповідність творів даній тематиці – 10 балів;
- складність, актуальність  - 10 балів;
- грамотність викладу та культура оформлення – 10 балів;
- володіння мистецтвом слова – 20 балів.

Творчі роботи, які стануть переможцями та призерами обласного конкурсу будуть передані адміністрації Хмельницького обласного літературного музею для участі у конкурсі «Молода література Хмельниччини», переможці якого будуть відзначені дипломами, добірками книг подільських авторів, запрошеннями до участі в обласному творчому семінарі, публікаціями творів у періодиці.

Просимо забезпечити доставку робіт на конкурс в друкованому та електронному варіантах у Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. Проскурівська, 83) до 03 квітня 2019 року у навчально-методичний відділ художньо-естетичного виховання школярів (кабінет №9).

Витрати на відрядження осіб, що доставлятимуть роботи на конкурс, здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

 « повернутися до списку оголошень