Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

ЗАЛУЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ КОШТІВ НА РОЗВИТОК ОСВІТИ ГРОМАДИ – міф чи реальність...

Цього тижня на базі  Олешинської ЗОШ відбулася робоча нарада на тему: «Фандрайзінг в ОТГ». В рамках даної наради були розглянуті питання:

1. Фандрайзінг як джерело додаткового фінансування освіти в ОТГ.

2. Декілька способів знайти ресурси на проекти в Україні.

3. Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР) – один із шляхів залучення коштів на місцевий розвиток.

4. Співпраця з ОТГ – як можливість використати внутрішній потенціал громади. 

"Як знайти додаткові ресурси для своєї громади? Що таке "фандрайзинг"? Як розвивати місцеві ОГС?" - відповіді на ці та багато інших питань сьогодні отримали учасники тренінгу: керівники ЗЗСО та ЗДО, заступники з навчальної, навчально – виховної роботи, вчителі інформатики та педагоги – організатори закладів освіти ОТГ. Детальну консультацію та відповіді на усі поставлені учасниками наради питання, надала в.о. ГО «Подільська правова ліга» - Анастасія Площинська.

Представники Хмельницького офісу МПР (ГО "Подільська правова ліга") спільно з Олешинською ОТГ визначили, що досить пріоритетним завданням для розвитку громади є активізація громадянського суспільства та пошук ресурсів. Тренінг "Як стати успішною громадою: фандрайзинг в ОТГ" відбувся в рамках проекту "Розвиток успішних громад через експертну підтримку та правову допомогу" за фінансової підтримки МФ"Відродження".

Більше фото за посиланням« повернутися до списку оголошень