Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

З нагоди вшанування Дня учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ із Афганістану в ЗЗСО Олешинської сільської ради відбулись урочисті заходи

15 лютого, з нагоди вшанування Дня учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ із Афганістану, в загальноосвітніх закладах Олешинської сільської ради відбулись урочисті заходи.

Імпровізована реконструкція подій за участі учнів, концертна програма з піснями минулих років та ще багато іншого колективи Іванковецького НВК та Олешинської ЗОШ I-II ступенів підготували для присутніх учасників бойових дій на території інших держав.

 


На заходах з гостей були присутні: Вітязь Сергій Анатолійович, учасник бойових дій в Афганістані; Прокопчук Олексій Леонідович, учасник бойових дій в Афганістані; Горбатюк Олексій Іванович, учасник бойових дій в Афганістані; Пухтяр Олександр Михайлович, учасник бойових дій в Єгипті; Лисий Михайло Максимович, учасники бойових дій в Єгипті.

До привітання долучився голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, підтримавши теплим словом дорогих гостей свята. Вручив цінні подарунки від Олешинської  сільської ради та передав щедрий подарунок від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».

Після урочистих заходів в загальноосвітніх закладах святкові заходи відбулись у районному будинку культури. Присутні на заході були і представники від Олешинської громади зокрема: колектив Іванковецького НВК, учениця Іванковецького Панасюк Олександра та вокальна група «Іванківчанка».

У районному будинку культури урочисту частину розпочав голова Хмельницької районної організації ветеранів Афганістану Ігор Поліщук з хвилини мовчання за усіма загиблими у Афганській війні, далі Ігор Миколайович привітав своїх побратимів із 30-ю річницею виведення військ із Афганістану та вручив ювілейні медалі воїнам-інтернаціоналіста.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупа привітав усіх з святом та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану вручив спільні Почесні грамоти Хмельницької районної державної адміністрації та Хмельницької районної ради воїнам-інтернаціоналістам та сільським головам.« повернутися до списку оголошень