Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Обласна колегія Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА

7 лютого 2019 року головний спеціаліст з питань освіти, культури, молоді та спорту Олешинської сільської ради – Жолкевська В.В. взяла участь у засіданні колегії Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

Порядок денний передбачав наступні питання:

1. Про діяльність освітньої галузі області у 2018 році: кроки до успіху.
Доповідач:  Фасоля Олег Іванович - директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

2. Про стан забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами у закладах освіти області.
Доповідач:  Марисюк Алла Андріївна - завідувач сектору спеціальної та  інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

3. Про стан та хід реєстрації випускників закладів освіти Хмельницької області на зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році.
Доповідач: Кузьменко Геннадій Іванович - директор Вінницького регіонального  центру оцінювання якості освіти.

У засіданні колегії взяли участь начальники відділів/управлінь  освіти районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів  міських рад, об'єднаних територіальних громад,  керівники закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності, керівники закладів професійної (професійно-технічної) та передфахової вищої освіти, керівники обласних центрів позашкільної освіти.
 « повернутися до списку оголошень