День безпечного Інтернету в Іванковецькому НВК

5 лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громанськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями, найбільшого занепокоєння викликають також злочини сексуального характеру щодо дітей в онлайн просторі.

З метою захисту дітей та їх експлуатації через мережу Інтернет, наша школа долучилася до всеукраїнської акції #STOP_SEXТИНГ. Педагог - організатор Степанишина О.С. провела відкриті уроки у 7-8, 9-11 класах на тему "Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик"