Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Увага «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 28 лютого 2019 року проводить І (заочний) етап обласного конкурсу художнього перекладу

Увага «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 28 лютого 2019 року, з метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості проводить І (заочний) етап обласного конкурсу художнього перекладу (далі - Конкурс).

Учасниками Конкурсу можуть бути здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.
Конкурс проводиться у трьох номінаціях: «Проза», «Поезія» та «Публіцистика».

Посилання на додатки: https://rada.info/upload/users_files/04403769/e12615e8f86ecc6dfa4fa3b2e8947a34.docx

Порядок проведення Конкурсу, вимоги до оформлення та критерії оцінювання конкурсних робіт розміщені на сайті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді: www.hoctm.km.ua у розділі «Конкурси».

Для участі в Конкурсі необхідно до 18 лютого 2019 року подати в друкованому вигляді заявку на участь та переклад українською мовою уривку тексту, запропонованого організаційним комітетом, згідно додатків 1, 2 на адресу: Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вул. Проскурівська, 83, м. Хмельницький, 29001, (з позначкою «Конкурс художнього перекладу»).

Лист-виклик для учасників ІІ (очного) етапу Конкурсу буде надіслано додатково.

 

Додаткова інформація – за тел. (0382) 65-68-76. Відповідальна особа: Тетяна Кушнір.« повернутися до списку оголошень