Олешинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ - осіннє свято...

Осіннє небо, вмите журавлями,
Осіннє свято - тихе і святе.
Учителько! Ви - світлий образ мами,
Дитячих доль відлуння золоте.

 

Сьогодні, 3 жовтня, з нагоди Дня працівників освіти голова Олешинської сільської ради В.С.Осядлий та педагогічна родина Олешинської ОТГ були учасниками урочистого заходу у районному будинку культури. Освітян Хмельницького району прийшли привітати: заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, заступник голови райради Максим Ізбінський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Шеремета та інші запрошені.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, звертаючись до присутніх зазначив, що за останні роки у країні проведено багато змін і реформа освіти одна з найнеобхідніших, адже саме освіченість молодого покоління визначає майбутнє держави. Сергій Іванович подякував  Працівників освіти привітали з професійним святомпедагогам, учителям та вихователям, усім освітянам за самовіддану, натхненну працю, за терпіння і віру, за любов до свої вихованців. Побажав міцного здоров’я, мирного неба, щедрої долі та нових звершень в ім’я України.

Не кожна людина може бути вчителем, бо ця професія вимагає колосальної та кропіткої праці, саможертовності, величезного терпіння, любові до дітей та непідкупного інтересу до своєї професії. Важко переоцінити заслуги талановитого педагога, який відкриває перед дитиною двері у світ знань. Тож цього дня кращим з кращих освітян Сергій Янчук вручив почесні грамоти райдержадміністрації.
Своїх колег привітала з професійним святом начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Шеремета.

Святкову атмосферу і гарний настрій з нагоди свята забезпечили артисти районного будинку культури, юні дарування з різних шкіл району.

 

Детальніше за посиланням: http://km-rda.gov.ua/news/nov-rda/7818-pracvnikv-osvti-privtali-z-profesynim-sviatom.html« повернутися до списку оголошень