ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ

Дата створення: 13:40 15.07.2020

Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі  поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

Важлива інформація! З 14.07.2020 року Хмельницьким районним відділом УДМС області надаватимуться адміністративні послуги громадянам за НОВОЮ АДРЕСОЮ: м. Хмельницький, вулиця Кам'янецька, 47 (навпроти Хмельницького ліцею №17)

Дата створення: 08:47 14.07.2020

Міграційна служба Хмельницької області інформує, що 14.07.2020 року Хмельницьким районним відділом УДМС області надаватимуться адміністративні послуги громадянам за НОВОЮ АДРЕСОЮ: м. Хмельницький, вул.Кам'янецька, 47 (навпроти Хмельницького ліцею №17).

Відбулося засідання XXXIII позачергової сесії Олешинської сільської ради VII скликання

Дата створення: 11:31 09.07.2020

08 липня 2020 року в приміщенні Олешинської сільської ради відбулось засідання XXXIII позачергової сесії Олешинської сільської ради VII скликання.

У ніч з 6 на 7 липня відзначають свято Івана Купала

Дата створення: 14:30 06.07.2020

У ніч з 6 на 7 липня українці відзначають свято Івана Купала. З ним пов’язані безліч звичаїв, традицій і вірувань Івана Купала — традиційне східнослов'янське свято, яке присвячене літньому сонцестоянню і відзначають 7 липня.

Сьогодні в приміщенні Олешинської сільської ради була проведена презентація механізмів захисту населення з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

Дата створення: 13:55 06.07.2020

Сьогодні, 06 червня 2020 року, в приміщенні Олешинської сільської ради сільський голова Віталій Осядлий та працівники громади були присутні на презентації механізмів захисту населення з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. Презентацію провела Устинова Оксана Анатоліївна, представник від  благодійного фонду «Ксена» (Регіональний виконавчий партнер Міжнародної  організації з міграції та ОБСЄ).

Благоустрій території 2020!Дитячий майданчик.

Дата створення: 15:59 01.07.2020

За підтримки Благодійного фонду С.П. Лабазюка "Ми - поруч" продовжується благоустрій Олешинської громади. Днями за сприяння фонду встановили дитячий майданчик у с. Олешин. Ініціаторами встановлення зупинки були безпосередньо сільський голова, депутати сільської ради та мешканці громади. Із відповідним проханням вони звернулися до громадської примальні нардепа, яке традиційно не залишили без уваги. Попередньо Олешинською сільською радою уже було проведено ряд робіт щодо удосконалення місця дитячого майданчика та території біля нього.