Новини

Увага! 25 серпня 2020 року в селі Олешин буде відсутнє газопостачання в зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт

Дата створення: 08:34 21.08.2020

Регіональна газова компанія «Хмельницькгаз» повідомляє, що 25 серпня 2020 року в селі Олешин буде відсутнє газопостачання в зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт.

Експрес-інформація «ЗБЕРЕЖІМО ВРОЖАЙ ВІД ВОГНЮ»

Дата створення: 11:19 18.08.2020

На Хмельниччині триває активна фаза збору врожаю. Проте, як свідчить статистика, не все проходить гладко. Лишень за останній тиждень на території Хмельниччини виникли дві пожежі на хлібних ланах.

Дезінфекція громадських місць продовжується …

Дата створення: 11:44 17.08.2020

Сьогодні, 17 серпня, 1-й ДПРЗ ГУ ДСНС у Хмельницькій області провів дезінфекцію в приміщеннях Олешинської сільської ради, Олешинського клубу, поштового відділення, Олешинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та прилеглих магазинів в селі Олешин.

У новий навчальний рік із новим автобусом!

Дата створення: 15:33 16.08.2020

За ініціативи Олешинської сільської ради, підтримки Департамента освіти і науки Хмельницької ОДА та на умовах співфінансування із місцевого бюджету ради та державного бюджету закуплено новий сучасний шкільний автобус ISUZU.