Обговорено питання теплозабезпечення Іванковецького НВК

Сьогодні, 19 лютого 2018 року, відбулась виїзна зустріч заступника сільського голови Юрія Гуцалюка та директора ТОВ "ІТБ ГРУП" Андрія Дзери.

Під час зустрічі обговорювалось питання теплозабезпечення приміщення Іванковецького НВК за допомогою альтернативних джерел палива, зокрема твердого. Опалення твердим паливом – це використання дров, вугілля, торф’яних брикетів та інше. Для України, цей вид опалення дуже перспективний. Адже дрова можна купувати з доставкою додому, і їх вартість досить низька. Зараз, опалення твердим паливом з використанням сучасних твердопаливних котлів тривалого горіння, дозволяють робити закладку дров 1 — 2 рази за добу. Опалювальні котли на твердому паливі дозволяють суттєво заощаджувати на підігріві води й опаленні приміщень.