20 вересня 2018 року сільський голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, заступник сільського голови Юрій Гуцалюк та головний бухгалтер Лиса Алла Анатоліївна прийняли учать у робочій нараді в райдержадміністрації.

У робочій нараді взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, голова райради Юрій Мельник, заступник голови райради Максим Ізбінський, начальник управління фінансів райдержадміністрації Неоніла Конопко, директор Хмельницької районної дитячої музичної школи Ніна Гідзула.

На порядку денному стояло питання фінансування дитячої музичної школи.