Національний чемпіонат Прангліміне з усного рахунку

Повідомляємо, що з 3 жовтня  по 23 грудня  2018 року у  рамках  реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні» у 2018-2019 н. р. буде проведено  онлайн етап Національного чемпіонату Прангліміне-2018 з метою формування в учнів навички усного рахунку.

Змагання турніру пройдуть у три етапи згідно графіка:

І  етап    – Статичний триатлон– 03 жовтня – 31 жовтня 2018 року;

ІІ  етап   – Статичний триатлон– 01 листопада – 22 листопада 2018 року;

ІІІ  етап  – Статичний триатлон– 23 листопада – 23грудня 2018 року.

Обласний фінал  - січень 2019 року.

Прангміліне - змагання по усному математичному рахунку в режимі онлайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке,  http://miksike.net.ua.    Для участі в чемпіонаті необхідно бути зареєстрованим на сайті.  Турнір проводиться в вікових категоріях: 1-11 класи, дорослі.

Правила участі в І етапі Національного чемпіонату Прангліміне

Для успішної участі в змаганнях важливо ознайомитись з правилами участі на сторінці Праглімінe.( http://miksike.net.ua/#pranglimine/rules).

1) Перш ніж приступити до змагань, перевірте, будь ласка, інформацію про область, район та назву навчального закладу у вашому обліковому записі
(після авторизації перейдіть у закладку "Мої налаштування"). Збережіть ці зміни.

Після участі в І етапі змінити дані неможливо.

2) За 20 хвилин потрібно опрацювати всі три етапи поля, кожний учасник має лише ОДНУ СПРОБУ .

3) * Під час змагань у всіх трьох етапах використовуйте лише одне  «ім’я користувача»,  інакше дані про результати різних етапів не потраплять до Таблиці.

Рекомендуємо перед початком змагань пройти тренування на відповідній сторінці (Прангліміне/ Тренування/Статичний триатлон І)

4) *Учасник може взяти участь у трьох або принаймні в двох етапах .

*Переможці визначаються за двома кращими результатами з трьох можливих.

*5) Поле для змагань міститься у розділі Прангліміне/ Змагання/ Назва майданчика: " І етап Хмельницька обл"

УВАГА!  Попередьте дітей: не потрібно натискати Завершення, поки не закінчиться час для виконання завдань у триборстві, навіть якщо учень не може порахувати.
Якщо він натисне Завершення, то результат може бути з нулями.
 Нагадайте дітям: краще спочатку виконати всі три завдання, а якщо залишиться час, можна покращити результат там, де є можливість. Інколи діти починають покращувати всі результати в одному виді, тому їм не вистачає часу на інші.
Триборство триває 20 хвилин. За цей час можна повторити деякі види завдань, в яких дитина прагне покращити свій результат.

НУЛI у змаганні Прангліміне!

Якщо у Вас була проблема з’єднання  інтернету і Ви або учень отримав нулі за свої спроби у змаганні, то можна  анулювати результати і пройти тестування заново.

Для цього напишіть листа на адресу: milla@miksike.ee
заголовок листа: нулі
повідомте :  *з якої Ви області,  *Ваш логін , *результат на даний момент.

Ми дамо Вам ще спробу, але тільки в тому випадку, якщо є один або кілька нулів в результаті.

Ми - за чесні змагання!

Шановні учасники! Дуже просимо Вас використовувати тільки чесні прийоми змагань. Через некоректну поведінку учасника буде дискваліфіковано!

Бажаємо всім гарних результатів!