Порядок денний ХІІІ  позачергової сесії VІІ скликання Олешинської сільської ради від 18.09.2018 року

від 18.09.2018 року

1. Про встановлення ставки податку на лісові землі у 2018році на території Олешинської сільської ради.

2. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та надання їх у власність громадянам:
  - Жигарева Зоя Олександрівна, с.Олешин, площа земельної ділянки 0,35га;
  - Максимчук Володимир Романович, с.Черепова, площа земельної ділянки 0,5427га;
  - Конопатська Людмила Миколаївна, с.Олешин, площа земельної ділянки 0,0460га;
  - Гонта Анатолій Сергійович, с.Олешин, площа земельної ділянки 0,1259га;
  - Пастушок Людмила Степанівна, с.Черепівка,  площа земельної ділянки 0,1227 га та 0,3500га;
  - Маршал Віктор Степанович, с.Черепівка, площа земельної ділянки 0,1227 га та 0,3500 га.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання її у власність гр.Жигаревій З.О., що знаходиться за адресою: с.Олешин, вул.Шкільна,60.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання її у спільну сумісну власність громадянам:
  - Маршал Віктор Степанович та Пастушок Людмила Степанівна, с.Черепівка, вул.Трублаїні,68, земельна ділянка площею 0,25га.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,00га  у власність зі зміною цільового призначення із земель комунальної власності та надання її у власність гр.Шпачинському М.В., що знаходиться на території Олешинської сільської ради.

6. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходяться на території Олешинської сільської ради:
  - Свістунова Єлизавета Миколаївна, с.Олешин,вул.Набережна,25, орієнтовна площа земельної ділянки  0,25га;
  - Медведкова Анжела Анатоліївна, с.Черепова, вул.Набережна,5, орієнтовна площа земельної ділянки  0,25га;
  - Зеленський Олег Олексійович, с.Велика Калинівка, вул.Квітнева,3, орієнтовна площа земельної ділянки  0,25га;
  - Кучер Євген Данилович, с.Черепова, вул.Центральна,43, орієнтовна площа земельної ділянки  0,25га;
  - Горбатюк Ганна Дмитрівна, с.Велика Калинівка, вул.Молодіжна,14, орієнтовна площа земельної ділянки  0,25га.

7. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться на території Олешинської  сільської ради:
  - Руссу Тетяна Миколаївна, с.Черепівка, орієнтовна площа земельної ділянки 0,15га;
  - Наконечний Василь Іванович, с.Олешин, орієнтовна площа земельної ділянки 0,10га;
  - Свістунова Єлізавета Миколаївна, с.Олешин, орієнтовна площа земельної ділянки 0,05га;
  - Медведкова Анжела Анатоліївна, с.Черепова, орієнтовна площа земельної ділянки 0,30га;
  - Горбатюк Юрій Васильович, с.Велика Калинівка, орієнтовна площа земельної ділянки 0,20га;
  - Горбатюк Ганна Дмитрівна, с.Велика Калинівка, орієнтовна площа земельної ділянки 0,08га;
  - Палій Наталія Федорівна, с.Іванківці, орієнтовна площа земельної ділянки 0,03га.

8. Про внесення змін до бюджету  Олешинської сільської ради на 2018 рік.