З любов’ю для дітей!!!

Вчора, 24 травня 2018 року, на світі стало на одну вдячну родину та щасливішу маленьку тендітну дівчинку більше!!!

Краса нашої природи неймовірна!!! А що може бути мелодійніше української пісні! Солов’їного  щебету! Материнського слова! А уявіть на хвилинку, що Ви цього всього не чуєте …

За сприяння Олешинської сільської ради та фінансової підтримки Ізбінського І.В. учениця 7 класу Іванковецького НВК Наконечна Яна отримала можливість сповна насолоджуватися усіма звуками природи за допомогою слухового апарату GET-13 BTE.

Висловлюємо велику вдячність згаданим людям, а також хочемо щиро подякувати лікарю Петрашко Людмилі Григорівні  за надані послуги, безкоштовної консультації та налаштування!!! Ви – майстер свого діла!!!