2 лютого 2018 року Олешинський сільський голова Віталій Осядлий прийняв участь у робочій нараді голови райдержадміністрації Лесі Коменди. У нараді також взяли участь голови об’єднаних територіальних громад та бухгалтери відповідних сільських ради.

Під час наради йшлося про ряд важливих питань життєдіяльності району, зокрема, обговорили процес реформування системи охорони здоров’я в районі, порядок подальшого утримання об’єктів спільної власності. Піднімалися й питання соціального захисту населення, освіти, функціонування інклюзивно-ресурсного центру та ряд інших.

Як наголошувалось, у районі має й надалі забезпечуватись належний рівень надання послуг у різних сферах життя та діяльності прибужан – і в сфері охорони здоров’я, освіти, соціального захисту - це спільне завдання влади на місцях і керівництва району.