Заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у програмі центру розвитку місцевого самоврядування

30 січня 2018 року заступник голови Олешинської сільської ради Юрій Гуцалюк прийняв участь у програмі центру розвитку місцевого самоврядування "День відкритих дверей у Хмельницькому ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування"". У програмі розглядали питання:

1. Успіхи Хмельниччини у реалізації реформи з децентралізації у 2017 році та шляхи їх досягнення;

2. Секторальні реформи та пріоритети розвитку територій на 2018 рік;

3. Організація співпраці з об'єднаними територіальними  громадами Хмельниччини у 2018 році;

Презентували програму "U-Lead з Європою" та Хмельницького відокремленого підрозділу Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування" (ХМ ВП ЦРМС).

На завершення всі присутні обмінялися ідеями та думками.